Léčivé solfeggio frekvence

 

Léčivá frekvence 174Hz působí jako anestetikum, odstraňuje fyzickou i duševní bolest, odstraňuje úzkost, povzbuzuje a motivuje orgány k co nejlepší činnosti, dodává jim pocit bezpečí a lásky.

Frekvence 285 Hz pomáhá na energetické úrovni léčit rány, popáleniny a jiná poškození tkání, napomáhá návratu poškozené tkáně do původní podoby, obnovuje buňky do původního stavu. Je spojena s mozkem a myšlenkami, svým působením ovlivňuje energetická pole tím, že jím předává informace k obnovení poškozených orgánů, programuje tělo na fyzické zdraví a pohodu, zlepšuje paměť.  

Frekvence 396 Hz může být používána jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii k jejich dosažení. Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny, od nichž člověka očišťuje a tím umožňuje dosažení toho, čemu stála vina v cestě. Vyhledává skryté blokace a podvědomé negativní vzorce, myšlenky a postoje, a ty následně pročišťuje. Stejně tak nás zbavuje strachu, a to tím, že snižuje obranné mechanismy na duševní rovině. Může být též použita jako prostředek vystřízlivění, probouzející a navracející nás k realitě.

Frekvence 417 Hz je spojena s rezonancí a empatií. Může člověka přivést zpět k Bohu, vrátit jej na správnou cestu. Jejím prostřednictvím můžeme vyčistit traumatické zážitky z minulosti a jejich nepříznivý vliv v přítomnosti, který nám brání na další cestě. Odstraňuje omezující pocity. Tato frekvence podporuje na energetické úrovni buňky a DNA v jejich optimální funkci, dodává tělu energii. 

Frekvence 432 Hz je přirozená a v souladu s vibrací celého vesmíru. Je v harmonii s přirozenými zvuky přírody, zpěvem ptáků apod., má pozitivní vliv na naše zdraví, stimuluje pravou mozkovou hemisféru (cit, empatie, intuice). Hudba založená na této frekvenci přenáší léčivou energii.

Dříve byla hudba laděna na základním tónu A = 432 Hz, na této frekvenci komponovali hudbu největší hudebníci světa, jako Mozart, Verdi, své nástroje dle ní ladili staří Řekové, tibetští mniši, ... Dnes je většina hudby laděna na frekvenci A = 440 Hz a někteří výzkumníci uvádějí, že tato frekvence na níž jsou hudební nástroje laděny, má různé negativní efekty na asociální chování člověka, jeho vědomí, harmonii celého organismu a jeho zdraví.

 

Frekvence 528 Hz pomáhá k návratu naší DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie, kterou tato frekvence působí. Opravou DNA se probouzejí blahodárné účinky a schopnosti našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí se a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, otevírají se hluboké duchovní zkušenosti. Je to frekvence lásky, klidu, osvícení. Přináší do života zázraky, transformaci.

Frekvence 639 Hz pomáhá v harmonizaci mezilidských vztahů, které umožňují vytvoření harmonické společnosti. Tuto frekvenci můžeme využít k řešení problémů ve vztazích, v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Na buněčné úrovni podporuje komunikaci buněk s okolím. Posiluje nejen komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci, lásku, ale lze ji též použít pro komunikaci s duchovními světy.

Frekvence 741 Hz pročišťuje buňky od toxinů a různých druhů elektromagnetického záření a znečištění. Vede nás k čistějšímu, zdravějšímu a duchovnějšímu životu. Napomáhá vyjadřování, řešení situací, probouzí intuici, spojuje nás s nelineárním poznáním.

Frekvence 852 Hz přivádí vše do jeho původního, perfektního stavu. Je spojena se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu, Světlo, Lásku – naši přirozenost. Prohlubuje intuici, navrací k duchovnímu řádu a bezpodmínečné lásce. Na buněčné úrovni pomáhá transformaci na vyšší úroveň.

Frekvence 963 Hz je tzv. posvátný akord, probouzí a opravuje DNA, aktivuje šišinku a navrací nás do stavu dokonalosti. Uvádí jakýkoliv systém do původního, dokonalého stavu.